دکتر هاشمی قدرتمندانه معادلات انتخابات را به هم زد

تاریخ:جمعه 1394/11/30-22:34

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:دکتر همایون هاشمی با بازگشت قدرتمندانه به صحنه انتخابات معادلات موجود را به هم زد وبا ایجاد یک زلزله انتخاباتی تبدیل به یک قدرت بلامنازع گردید
 جایی که حتی تحزب هم  نتوانست مانع از حضور گسترده مردم در مراسم خود جوش ابراز شادمانی مردم از شنیدن خبر تائید صلاحیت ایشان بکاهد .
مردم تا پاسی از شب با ابراز احساسات وشادمانی در خیابان های شهر میزان عطش وعلاقه خود رانسبت به حضور به یک نیروی بومی متعهد ومتخصص نشان دادند وبار دیگر بر طفل بودن تحزب در جامعه ما صحه گذاشت.

با احترام به تمامی دوستان اصلاح طلب وبزرگان ومنفذین شهر که دل در گرو تکابی آباد وایرانی آزاد دارند بعنوان یک خادم کمترین این مردم که سالهای سال محرومیت وغربت مردم منطقه را از بلندترین منابر فریاد زده ام استدعا دارم که اولا جسارت این بنده را به بزرگواری خود عفو نمایند  ودوما همگام با اکثریت قاطبه مردم وهمراه با آنان در یک اقدام خدا پسندانه وصرف نظر از ملاحظات سیاسی وجناحی، همه باهم دست در دست هم شجاعانه وبزرگوانه با ایجاد فضای همدلی وهمنوایی از دکتر همایون هاشمی حمایت شود تا آرای  این مردم که سالهای سال داغ محرومیت وتبعیض بر دل وجگر دارند متفرق نشود و حمایت از کاندیدای واحد شهرستان موجب تقویت وحدت وهمدلی وهمنوایی آحاد مردم منطقه شود.

این بنده کمترین دست وپیشانی تمامی کسانی که در راه محرومیت زدایی وایجاد وحدت گام  بر دارند می بوسم

منبع: تکاب اخگر - ابو طالب احمدیاننوع مطلب : تکاب  اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

همایون هاشمی قدرتمندانه بازگشت

تاریخ:جمعه 1394/11/30-20:43

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: بازگشت همایون هاشمی  باعث شد، موازنه تبلیغاتی سایر نامزدها که روی رای خاموش این شهر سرمایه گذاری کرده بودند به هم بریزد .


در واپسین ساعات روز پنجشنبه ۲۹ بهمن خبر اعلام تایید صلاحیت همایون هاشمی از حوزه انتخابیه میاندوآب ، شاهیندژ و تکاب اعلام شد 

تخت نیوز دکتر همایون هاشمی

 اعلام این خبر از یک سو سبب گردید مردم این شهرها مخصوصا تکاب به خیابان ها بریزند و ابراز شادمانی کنند و از سوی دیگر موازنه تبلیغاتی سایر نامزدها که روی رای خاموش این شهر سرمایه گذاری کرده بودند به هم بریزد .


نوع مطلب : اجتماعی  تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

296 شعبه اخذ رای و 325 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در میاندوآب، شاهین دژ و تکاب

تاریخ:جمعه 1394/11/30-15:02

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: فرماندار میاندوآب از 296 شعبه اخذ رای و 325 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ و تکاب خبر داد.


ناصر امیری فرماندار میاندوآب در نشست خبری با خبرنگاران اعلام کرد، 296 شعبه اخذ رای و 325 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ و تکاب پیش بینی شده است.

فرماندار میاندوآب تعداد رای دهندگان شهرستان میاندوآب 170000نفر،تعداد رای دهندگان شاهین دژرا 96000 نفر و تعداد رای دهندگان تکاب را 60000 نفر اعلام کرد.
امیری افزود: در برگزاری انتخابات امسال در حوزه انتخابیه در مجموع پنج هزار نفر اعم از عوامل اجرایی، نظارت و انتظامی مشارکت دارند.نوع مطلب : تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

پایان مرحله شهرستانی سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری در تکاب

تاریخ:پنجشنبه 1394/11/29-19:02

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:بیش از 3500 نفر از دانش آموزان مقاطع سه گانه مدارس شهرستان تکاب در مرحله شهرستانی سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری شرکت نمودند.

سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری در مرحله شهرستانی با شرکت بیش از 3500 نفر از دانش آموزان هنرمند تکاب به کار خود پایان داد.

در مرحله آموزشگاهی این دوره از مسابقات 14000 نفر رشته برای راه یابی به مرحله شهرستانی مسابقات با هم به رقابت پرداختند که گروه ها و افراد برتر رشته های 40 گانه مدارس تکاب ، در مرحله شهرستانی در مدت یک ماه  برای کسب مجوز مرحله استانی در دو بخش حضوری و غیر حضوری آثار خود را ارائه نمودند.

این مسابقات در دوره ابتدایی فقط در بین دانش آموزان دوره دوم تا مرحله شهرستانی برگزار می گردد که دانش آموزان دوره دوم ابتدایی در رشته های طراحی ، نقاشی و خوشنویسی ، هنرهای آوایی و هنرهایی نمایشی به صورت حضوری در کانون های فرهنگی و تربیتی و سالن اجتماعات معلم شهرستان طی 9 روز با هم به رقابت پرداختند که نفرات و گروهای برتر پس از داوری آثار معرفی خواهند شد.

دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه تکاب برای کسب مجوز شرکت در مرحله استانی مسابقات فرهنگی و هنری که اردیبهشت ماه سال 1395 برگزار خواهد شد ، در بخش انفرادی و غیر حضوری 850 نفر شرکت نموده بودند که پس از داوری آثار ارسالی به دبیرخانه مسابقات  در بین دانش آموزان پسر 79 نفر و دربین دانش آموزان دختر 120 نفر به عنوان نفرات برتر برگزیده شدند.


ادامه مطلب

نوع مطلب : فرهنگ و هنر  تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

امحاء داروهای تاریخ گذشته در تکاب

تاریخ:پنجشنبه 1394/11/29-18:58

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: مسئول امور دارویی شبکه بهداشت تکاب :داروهای تاریخ گذشته در شهرستان تکاب امحا گردید.مسئول امور دارویی شبکه بهداشت تکاب در این مورد اظهار داشت: این اقلام دارویی تاریخ گذشته از داروخانه های بخش خصوصی به ارزش هشتصد و سی میلیون ریال در طی سالجاری جمع آوری شده بود که به محل دفن زباله های شهرستان انتقال و برابر قوانین و مقررات و استانداردهای شیمیایی نسبت به امحا آنها اقدام گردید

منبع: پانا


نوع مطلب : تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

افتتاح مرحله آموزشگاهی جشنواره جابربن حیان در تکاب

تاریخ:پنجشنبه 1394/11/29-18:53

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:بیش از 600 نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان تکاب در ششمین دوره جشنواره جابربن حیان شرکت نموده اند.

ششمین دوره جشنواره جابربن حیان ویژه دانش آموزان دوره ابتدایی با شرکت بیش از 200 گروه در سطح مدارس ابتدایی تکاب در حال برگزاری است.

بهروز رضایی معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تکاب در آیین افتتاح مرحله آموزشگاهی جشنواره جابرین حیان گفت : دانش آموزان با استفاده از یافته های ذهنی و بهره مندی از راهنمایی های معلمان و اولیای خود می توانند ضمن ارائه طرح های ابتکاری و خلاقانه در کنار دروس تئوری نسبت به کارکرد دانش های آموخته شده ، به صورت عینی یافته های علمی خود را به نمایش بگذارند.

وی افزود : جشنواره جابربن حیان با هدف استعداد یابی و تشویق دانش آموزان به انجام فعالیت های غیر درسی و علمی ، کمک می نماید که دانش آموزان در طول دوران تحصیل خود به دنبال تحقیق و پژوهش بر اساس علائق شخصی و توانمندی خود باشند.

معاون آموزشی آموزش و پرورش تکاب خاطر نشان نمود  : که از 28 بهمن ماه لغایت 12 اسفند ماه ششمین دوره جشنواره جابربن حیان با شرکت بیش از 600 نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی در قالب گروه های 3 نفره در 27 مدرسه ابتدایی تکاب برگزار می گردد.ادامه مطلب

نوع مطلب : فرهنگ و هنر  تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

نفرات اول پرسش مهر 16 ریاست جمهوری تکاب مورد تجلیل قرار گرفتند

تاریخ:پنجشنبه 1394/11/29-18:30

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:مدیر کل آموزش و پرورش استان در آیین تجلیل از برگزیدگان پرسش مهر 94 : استقبال دانش آموزان از پرسش مهر رئیس جمهور بیش از حد انتظار بود.

«فریدون سید مصطفوی» مدیر کل آموزش و پرورش استان در آیین تجلیل از برگزیدگان مسابقه پرسش مهر 94 که صبح امروز در سالن امام علی(ع) ارومیه برگزار شد؛ اظهار کرد : با توجه به سوال حرفه ای و تخصصی رئیس محترم جمهور در آغاز سال تحصیلی امسال، استقبال دانش آموزان استان از پرسش مهر رئیس جمهور بیش از حد انتظار بود.
سیدمصطفوی ضمن اشاره به شرکت 55هزار دانش آموز استان در مسابقه پرسش مهر 94 ادامه داد: در این دوره از فراخوان ملی پرسش مهر حدود 55 هزار دانش آموز استان، 3 هزار و 500 نفر همکار فرهنگی و 14 هزار نفر از اولیای دانش آموزان مشارکت داشتند که آثار خود را در قالب مقالات پژوهشی، داستان نویسی، شعر، طراحی، پوستر سازی، نقاشی، خطاطی، سرود همگانی و وبلاگ نویسی به دبیرخانه مرکزی ارائه نمودند.

وی خاطر نشان کرد: این رویداد بزرگ فرهنگی امسال به نحو احسن راهبری و هدایت شد که در جهت عملیاتی ساختن این فراخوان، برنامه های متعددی در سطح استان به اجرا رسید که برگزاری 810 کرسی آزاد اندیشی و 24 همایش منطقه ای از جمله این برنامه ها بود.

دانش آموزان تکاب موفق شدند 59 درصد رتبه اول مسابقه پرسش مهر ریاست جمهوری را در استان به خود اختصاص دهند و باعث شگفتی و حیرت سایر شهرها شدند.

ادامه مطلب

نوع مطلب : فرهنگ و هنر 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

رهبر معظم انقلاب: من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد

تاریخ:چهارشنبه 1394/11/28-20:56

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مردم آذربایجان شرقی گفتند: مردم در انتخابات درست عکس خواست دشمن عمل کنند.

  
به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار پرشور هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم آذربایجان شرقی، ضمن تشکر صمیمانه از ملت بزرگ ایران به دلیل خلق حماسه پرشکوه 22 بهمن امسال، آن را نشانه عزم راسخ و ایستادگی و بیداری مردم دانستند و با تأکید بر اینکه انتخابات 7 اسفند نیز مظهر بیداری ملت و دفاع از نظام و استقلال و عزت ملی است، گفتند: مردم با حضور همه جانبه و آگاهانه و همراه با بصیرت و دانایی در انتخابات، درست عکس خواست دشمن عمل کنند.
اگر مجلس مرعوب غرب و بدنبال حاکمیت جریان اشرافی‌گری باشد، کشور را به مسیر بدبختی هدایت خواهد کرد/ آمریکا می خواهد جلوی سرمایه گذاری خارجی را  هم بگیرد
رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار که در آستانه سالروز قیام مردم تبریز در 29 بهمن سال 1356 برگزار شد، ضمن تجلیل از ایمان عمیق، بیداری، نشاط و ایستادگی مردم آذربایجان در مقاطع مهم و سرنوشت ساز تاریخ کشور بویژه در دوران انقلاب اسلامی، بر لزوم زنده نگه داشتن روزهای تاریخی انقلاب تأکید کردند و با اشاره به 22 بهمن به عنوان یکی از این روزهای بسیار مهم افزودند: براساس گزارش های مستند از مراکز معتبر، حضور مردم در حماسه راهپیمایی 22 بهمن امسال در سراسر کشور، نسبت به سال گذشته، به میزان قابل توجهی افزایش داشته است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر صمیمانه از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تأکید کردند: این افزایش حضور نشان دهنده آن است که برغم تلاش گسترده و پرحجم جبهه استکبار برای به فراموشی سپرده شدن و یا کم رنگ شدن انقلاب در ذهن مردم، اما اندک خللی در عزم راسخ ملت بوجود نیامده است.ادامه مطلب

نوع مطلب : اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

تولد نوزادی با پنج کیلو و هفتصد گرم در تکاب

تاریخ:چهارشنبه 1394/11/28-19:36

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:بیست و ششم بهمن ماه سالجاری نوزاد پسر به وزن پنج کیلو و هفتصد گرم در بیمارستان شهداء تکاب بدنیا آمد.


مولائی متخصص زنان و زایمان و پزشک معالج بیمار در این مورد گفت: بیمار خانمی 34 ساله بود که در دومین زایمان خود نوزاد پسر با وزن پنج کیلو و هفتصد گرم را بدنیا آورد. وی افزود: مادر نوزاد هیچگونه علائمی از دیابت و یا بیماری دیگری ندارد ضمن اینکه بچه اول این مادر نیز پنج کیلو و سیصد گرم بوده و این امر زنتتیکی میباشد. هم اکنون نیز حال عمومی مادر مطلوب میباشد.

عباس پور متخصص کودکان و نوزادان بیمارستان شهدا در مورد وضعیت نوزاد نیز گفت: نوزاد پسر پنج کیلو و هفتصد گرمی که در بخش زایمان بیمارستان بدنیا آمده است بدلیل چاقی دچار دیسترس تنفسی در بخش نوزادان بیمارستان شهداء تکاب بستری می باشد که هم اکنون حال عمومی نوزاد مطلوب می باشد و باید بعد از ترخیص از بخش نوزادان اکو قلبی نیز انجام گیرد . وی علت انجام اکو برای این نوزاد را چاقی و احتمال نارسایی و بزرگ شدن قلب عنوان کرد. 
منبع:  پانا


نوع مطلب : تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

کشف 120 میلیون ریال چک پول جعلی در "تکاب"

تاریخ:سه شنبه 1394/11/27-21:22

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:فرمانده انتظامی شهرستان تکاب از دستگیری عاملان توزیع چک پول های جعلی و کشف 120 میلیون ریال چک پول جعلی در این شهرستان خبر داد.


،سرهنگ "رضا ظهیریان" اظهار داشت : در پی کسب خبری مبنی بر توزیع چک پول های تقلبی توسط افرادی ، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان تکاب قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند سه نفر از عاملان را حین توزیع چک پول های جعلی در فروشگاه های سطح شهرستان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.
این مقام انتظامی عنوان کرد : در بازرسی به عمل آمده از کیف دستی همراه متهمان ،  100 قطعه چک پول 500 هزار ریالی و 70 قطعه چک پول یک میلیون ریالی جعلی (جمعا به مبلغ 120میلیون ریال )کشف شد 
ظهیریان با اشاره به اینکه یک زن و دو مرد دستگیر شدند ، خاطرنشان کرد : متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی ، تحویل مقامات قضائی شدند.
منبع: آریا


نوع مطلب : اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

تایید صلاحیت 40 نامزد دیگر در انتخابات مجلس

تاریخ:دوشنبه 1394/11/26-23:38

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: سخنگوى هیئت نظارت بر انتخابات شوراى نگهبان گفت: از تعداد ١٤٧نفر از داوطلبان معترض به رد صلاحیت،٤٠ نفرشان تایید صلاحیت شدند.


سیامك ره پیك سخنگوى هیئت نظارت بر انتخابات شوراى نگهبان در گفتگو با خبر ساعت ٢١ سیما با اشاره به تایید صلاحیت ٤٠نفر از داوطلبان مجلس شوراى نگهبان اظهار داشت:از تعداد ١٤٧نفر از داوطلبان مجلس شوراى اسلامى كه در این مرحله به ردصلاحیت خود اعتراض كرده بودند،٤٠ نفر از این داوطلبان تایید صلاحیت شدند.
وى افزود:مابقى افراد رد صلاحیت شدند واین ٤٠ نفر به چرخه انتخابات بازگشتند.


نوع مطلب : انتخابات 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

کشته شدن یک کارگر معدن طلای آق دره تکاب در حادثه کار

تاریخ:دوشنبه 1394/11/26-20:25

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: بعد ازظهر دیروز (۲۵ بهمن ماه) یک کارگر راننده بلدوزر معدن طلای آق دره شهرستان تکاب در اثر برخورد با لودر جان خود را از دست داد. 

این حادثه حدود ساعت شش و ۳۰ دقیقه بعد از ظهرروز گذشته در واحد دپو معدن طلای آق دره دراستان آذربایجان غربی برای یکی از کارگران راننده بولدوزر به نام اسد رنجبر اتفاق افتاده است.
از قرار معلوم در هنگام حادثه آقای رنجبر بصورت پیاده در مسیر تردد یک دستگاه لودر قرار می‌گیرد و براثر برخورد با چرخ‌های عقب این وسیله نقلیه در حال حرکت  بشدت مصدوم می‌شود.

بر پایه این اطلاعات این کارگر حادثه دیده از سوی عوامل بهداشت مرکزی معدن طلای آق دره به بیمارستان شهدای تکاب انتقال داده می‌شود اما علارغم تلاش دو ساعت پزشکان برای نجات وی، این کارگر جان خود را از دست می‌دهد.

به نقل از همکاران آقای رنجبر، او دارای ۶۰ سال سن وبیش از ۱۸ سال سابقه کار درواحد معدنی طلای آق دره را به صورت قرار دادی دارد.

منبع: ایلنا


نوع مطلب : حوادث 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

کشف محموله میلیاردی گوشی های قاچاق در تکاب

تاریخ:دوشنبه 1394/11/26-20:19

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:فرمانده انتظامی شهرستان تکاب از کشف و توقیف یک محموله میلیاردی گوشی های تلفن همراه قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا ظهیریان اظهار کرد: این محموله تلفن های همراه قاچاق در یک دستگاه خودروی سواری به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود.
وی گفت: ماموران در حین کنترل خودروهای عبوری در محور تکاب ـ زنجان به این خودرو که یک دستگاه خودروی پژو 405 بود، مشکوک شده و آن را توقیف کردند. 
سرهنگ ظهیریان افزود: در بازرسی از این خودرو 311 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه قاچاق در مارک های مختلف کشف شد که در نقاط مختلف این خودرو جاسازی شده بود.
وی ارزش این محموله را برابر نظر کارشناسان دو میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام کرد. 
فرمانده انتظامی شهرستان تکاب اضافه کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. 
وی گفت: قاچاقچیان این محموله را از طریق مرزهای غربی وارد کشور کرده بودند و قصد داشتند آن را به استان های عمقی کشور انتقال دهند.

منبع: ایرنانوع مطلب : تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

تقویت هم‌گرایی اجتماعی در کودکان با قصه‌گویی

تاریخ:یکشنبه 1394/11/25-22:17

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:یک قصه‌گوی استان آذربایجان‌غربی بر تاثیر مثبت قصه‌گویی در تقویت هم‌گرایی و روح تعامل در کودکان تاکید کرد.


 ایوب افشاری‌نژاد قصه‌گوی آزاد شرکت‌کننده در هجدهمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از شهر تکاب، این هنر ارزشمند را تقویت‌کننده هم‌گرایی اجتماعی و هم‌افزایی مثبت با افراد جامعه در کودکان دانست و نقش موثر آن در تحکیم خانواده را کم رقیب دانست.
این قصه‌گوی آزاد در قسمتی از سخنان خود تقویت مهارت گوش دادن و در نتیجه تاثیر تربیتی مثبت را از دیگر ویژگی‌های مهم قصه‌گویی عنوان کرد و افزود: مهارت گوش دادن، کودک را در مواجهه با جامعه و همسالان خود از پذیرش و اعتماد به نفس بالا برخوردار می‌کند.


وی ایجاد خلاقیت و تقویت توان پردازش ذهنی در کودکان برای یافتن پاسخ سوال‌هایی که به هنگام شنیدن قصه در کودک ایجاد می‌شود را از نکات مثبت و مهم قصه‌گویی دانست و زمینه‌های ذهنی کودک را در پیوند با دنیای واقعی، فضایی مناسب برای نقش بستن قصه‌هایی با رویکرد تربیتی در ذهن بچه‌ها عنوان کرد.


ادامه مطلب

نوع مطلب : فرهنگ و هنر 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

وداع با شكوه مردم تكاب با پهلوان حمید بنی اردلان

تاریخ:یکشنبه 1394/11/25-21:59

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: پیكر پاك زنده یاد پهلوان حمید بنی اردلان پیشكسوت كشتی با حضور فرمانداران شاهین دژ و تكاب ، شهرداران شاهین دژ و تكاب ، مدیرکل ورزش وجوانان استان آذربایجان غربی بر دوش مردم قدرشناس تكاب از سالن كشتی اداره ورزش و جوانان شهرستان تكاب به سمت وادی رحمت تشییع و به خاك سپرده شد.

 


IMG_20160213_104136


ادامه مطلب

نوع مطلب : اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

قایقران تکاب قهرمان لیگ برتر فوتسال آذربایجان غربی شد

تاریخ:یکشنبه 1394/11/25-21:37

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: تیم فوتسال قایقران تکاب در پایان رقابت های لیگ برتر آذربایجان غربی با کسب 27 امتیاز به عنوان قهرمان این لیگ به مسابقات زیر گروه فوتسال کشور راه یافت.

 این رقابت ها در هفته آخر (چهاردهم) عصر روز جمعه قرار بود با دو دیدار پیگیری شود که در یکی از این دیدارها تیم قایقران تکاب توانست شمس خوی را با نتیجه 3 بر یک شکست داده و با کسب 27 امتیاز و تفاضل گل بیشتر قهرمان لیگ شود.
در دومین دیدار نیز تیم که وین مهاباد در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی مهاباد میزبان تیم هزار دستان میاندوآب بود که دو تیم در پایان به نتیجه تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.
تیم هزار دستان میاندوآب با این تساوی 27 امتیازی شد و با توجه به تفاضل کمتر در جایگاه دوم لیگ قرار گرفت و از راهیابی به مسابقات زیر گروه فوتسال کشور باز ماند.
که وین مهاباد نیز با 18 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفت.
در آخرین دیدار نیز قرار بود تیم معرفت میاندوآب مهمان تیم ستارگان سلماس باشد که به علت عدم حضور تیم معرفت این دیدار برگزار نشد و سه امتیاز بازی به تیم ستارگان رسید.
تیم ستارگان سلماس با این سه امتیاز، 26 امتیازی شد و در جایگاه سوم جدول امتیازات قرار گرفت. 
در مسابقات لیگ برتر فوتسال آذربایجان غربی امسال هشت تیم البرز پیرانشهر، ماردین سردشت، که وین مهاباد، قایقران تکاب، شمس خوی، ستارگان سلماس، هزار دستان و معرفت میاندوآب حضور داشتند.
تیم قایقران تکاب قهرمان لیگ، سال 95 به عنوان نماینده آذربایجان غربی در مسابقات زیر گروه فوتسال کشور حضور خواهد یافت.

منبع: ایرنانوع مطلب : ورزش 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

تکاب قهرمان مسابقات تکواندو جنوب آذربایجان غربی شد

تاریخ:یکشنبه 1394/11/25-21:30

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:مسابقات قهرمانی تکواندوی جنوب استان آذربایجان غربی گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با قهرمانی تیم تکاب به پایان رسید.

مسابقات قهرمانی تکواندو شهرستان های جنوب آذربایجان غربی روز گذشته با شرکت هفت تیم نقده، پیرانشهر، مهاباد، تکاب، شاهین دژ و اشنویه در سالن حجاب اشنویه برگزار شد.
در این مسابقات یک روزه 95 تکواندوکار در رده های سنتی مختلف و در 14 وزن با هم رقابت کردند.
در پایان این مسابقات تیم تکاب با کسب پنج مدال طلا و سه مدال نقره به عنوان قهرمان این رقابت ها شناخته شد و تیم اشنویه میزبان مسابقات با کسب سه مدال طلا و سه مدال نقره نایب قهرمان شد.
تیم شهرستان پیرانشهر نیز با کسب سه مدال طلا و دو مدال نقره در جایگاه سوم قرار گرفت.
نفرات برتر اوزان مختلف این مسابقات با نفرات برتر مسابقات شمال استان رقابت می کنند تا در نهایت تیم منتخب آذربایجان غربی برای شرکت در مسابقات کشور مشخص شود.

منبع: ایرنانوع مطلب : ورزش 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

نتیجه مسابقه پرسش مهر 16 ریاست جمهوری : تکاب 55 - سایر مناطق استان 45

تاریخ:یکشنبه 1394/11/25-21:11

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان تکاب : دانش آموزان تکاب در شانزدهمین دوره مسابقه پرسش مهر ریاست جمهوری موفق به کسب 55 درصد رتبه های اول شدند.


یحیی علی پناه مدیر آموزش و پرورش تکاب از رشد  20 درصدی رتبه های کسب شده در مسابقه پرسش مهر 16 ریاست جمهوری نسبت به دوره پانزدهم توسط معلمان و دانش آموزان تکابی خبر داد.

وی افزود : بیش از 400 نفر از معلمان و دانش آموزان شهرستان تکاب در دوره 16 پرسش مهر ریاست جمهوری شرکت کرده بودند که پس از داوری آثار 101 اثر به مرحله استانی راه یافت که از بین آنها 21 اثر مربوط به معلمان و 80 اثر مربوط به دانش آموزان بود.

علی پناه ضمن تبریک به نفرات برگزیده استانی اظهار داشت : دانش آموزان تکابی با توجه به کسب 55 درصدی رتبه های برتر استانی ، موفق شدند 16 رتبه از 29 رتبه اول مسابقه پرسش مهر را به خود اختصاص دهند .

مدیر آموزش پرورش تکاب خاطر نشان نمود : در سال تحصیلی گذشته شهرستان تکاب موفق به کسب 26 رتبه برگزیده استانی شده بود که امسال با رشد 20 درصدی به 32 رتبه برتر استانی ارتقاء یافت.


ادامه مطلب

نوع مطلب : تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

پهلوان حمید بنی اردلان دارفانی را وداع گفت

تاریخ:یکشنبه 1394/11/25-21:03

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: خبر درگذشت قهرمان و پیشکسوت خوشنام کشتی استان و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین‌دژ در ساعات اولیه صبح روز جمعه 23 بهمن ماه جامعه ورزش و جوانان را عزادار کرد.

 
مرحوم حمید بنی‌اردلان که هفته گذشته در هنگام مأموریت و در مسیر شاهین‌دژ به میاندوآب به همراه داود ایرانی همکار اداری خود دچار سانحه شدید رانندگی شده بود و در بیمارستان صولتی ارومیه بستری بود صبح روز جمعه به رحمت ابدی پیوست.


مراسم تشییع پیکر مرحوم بنی اردلان از ساعت 10 صبح روز شنبه 24 بهمن ماه از مجموعه ورزشی تختی تکاب به سمت وادی رحمت این شهرستان برگزار  شد.نوع مطلب : اجتماعی  ورزش 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

تکاب رتبه پنجم سرمایه گذاری در بخش صنعت آذربایجان غربی

تاریخ:یکشنبه 1394/11/25-20:59

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تکاب گفت: این شهرستان رتبه پنجم سرمایه گذاری در بخش صنعت در سطح استان آذربایجان غربی را در سال جاری کسب کرده است.

توحید شریفی روز یکشنبه افزود: از لحاظ سرمایه گذاری در بخش صنعت، شهرستان تکاب پس از شهرهای ارومیه، خوی، مهاباد و بوکان در جایگاه پنجم قرار دارد. 
وی اظهار کرد: هم اینک 34 واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری بیش از 1800 میلیارد ریال در شهرستان تکاب فعال هستند. 
توحیدی گفت: هم اکنون بیش از یکهزار نفر در بخش صنعت در شهرستان تکاب مشغول به کار هستند. 
وی با بیان اینکه تکاب از لحاظ شاخص های صنعت وضعیت مطلوبی دارد، افزود: با صدور پروانه بهره برداری برای کارخانه طلای زره شوران، رتبه تکاب در رده بندی سرمایه گذاری در بخش صنعت در استان آذربایجان غربی یک پله ارتقاء یافته و این شهرستان جایگاه چهارم سرمایه گذاری صنعتی را به خود اختصاص خواهد داد.
کارخانه استحصال و تولید طلای زره شوران با ظرفیت تولید سالانه سه تن طلا در 45 کیلومتری شهرستان تکاب و در کنار معدن طلای زره شوران واقع شده و بزرگترین واحد صنعتی تولید طلا در خاورمیانه محسوب می شود. 
هم اینک پنج واحد صنعتی تولید طلا در مناطق زره شوران و آق دره تکاب فعال هستند. 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تکاب اضافه کرد: هم اکنون 27 طرح صنعتی در شهرستان تکاب با سرمایه گذاری بیش از سه هزار میلیارد ریال در دست اجرا است. 
شریفی گفت: با بهره برداری از این واحدهای صنعتی برای 700 نفر زمینه اشتغال پایدار فراهم می شود. 
وی اضافه کرد: برای 51 معدن سنگ در تکاب پروانه بهره برداری صادر شده که از این تعداد 26 معدن فعال بوده و استحصال مواد معدنی از آنها در جریان است. 


ادامه مطلب

نوع مطلب : اقتصادی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

فرماندار تکاب: برگزاری مستمر انتخابات از دستاوردهای بزرگ نظام است

تاریخ:یکشنبه 1394/11/25-20:55

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: فرماندار تکاب گفت: برگزاری باشکوه و مستمر انتخابات مختلف در کشور از دستاوردهای بزرگ و ماندگار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 ایرج ثقفی روز یکشنبه در جمع اهالی بخش تخت سلیمان تکاب با اشاره به اهمیت انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان با بیان این مطلب افزود: در کشور ما هر ساله یک انتخابات به صورت با شکوه و با حضور گسترده مردم برگزار شده است که این دستاورد بزرگی برای نظام به شمار می رود.
وی گفت: این دستاورد بزرگ باید با حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند تکرار و پاسداری و حراست شود.
ثقفی اظهار کرد: تجربه و تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران نشان داده در هر برهه که حضور مردم در انتخابات پرشور و پررنگ بوده، این امر به نفع مردم، کشور و نظام تمام شده است.
وی گفت: انتخابات یکی از شیوه های اصلی و اساسی حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش است و این مساله در کشور ما به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران نهادینه شده است.
ثقفی بیان کرد: برگزاری انتخابات پرشور مردمی مانع از حاکم شدن یک نوع تفکر خاص در کشور شده و موجب چرخش نخبگان در قدرت می شود.
وی افزود: مشارکت گسترده در انتخابات دشمنان نظام را نا امید کرده و موجب افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.


ادامه مطلب

نوع مطلب : اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

حضورپرشور مردم ,فرهنگیان ودانش آموزان تکابی درراهپیمایی یوم الله 22بهمن

تاریخ:پنجشنبه 1394/11/22-19:10

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: فرهنگیان و دانش آموزان انقلابی تکاب ، در راهپیمایی 22 بهمن امسال حاضر شدند و یکبار دیگر بر مردمی بودن انقلاب اسلامی مهر تایید زدند.


راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال با تجمع در چهارراه قائم راس ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه آغاز و در مسیر خیابان انقلاب به سمت میدان آزادی ادامه داشت.

فرهنگیان و دانش آموزان انقلابی و ولایی تکاب درحضور پرشور و باصلابت  خود با سردادن شعارهایی نظیر  " مرگ بر آمریکا " ، " مرگ بر اسراییل"  ، " آذربایجان اویاخدی- انقلابا دایاخدی "، " این همه لشگر آمده - به عشق رهبر آمده " و همچنین تکبیرگویان با آرمانهای بلند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ، مقام معظم رهبری، شهدای انقلاب ، جنگ تحمیلی و مدافعین حرم تجدید بیعت کردند .
«یحیی علی پناه » مدیر آموزش و پرورش تکاب نیز به همراه معاونین و کارشناسان خود در جمع فرهنگیان و دانش آموزان ، در راهپیمایی تاریخ ساز مردم همیشه در صحنه تکاب  حضور یافت.

اجرای سرود 1357 نفری " ای ایران " توسط دانش آموزان عضو تشکل های پیشفر ( پیشتازان و فرزانگان ) مدارس تکاب برای اولین بار در تاریخ راهپیمایی های شهرستان  ، سخنرانی امام جمعه و فرماندار تکاب از جمله دیگر جلوه های به یادماندنی راهپیمایی امسال بود.

ادامه مطلب

نوع مطلب : شهر  تکاب  اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

راهپیمایی 22 بهمن ماه بخش تخت سلیمان + تصاویر

تاریخ:پنجشنبه 1394/11/22-18:04

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: بمناسبت فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، امروز راهپیمایی باشکوهی در مرکز بخش تخت سلیمان برگزار گردید.

در این حرکت انقلابی و مجاهدانه اکثر روستاهای تابعه بخش تخت سلیمان حضوری فعال و منسجم داشتند و یکبار دیگر با آرمانهای امام راحل پیمان بسته و اندیشه های ناب رهبر انقلاب را لبیک گفتند.
مراسم راهپیمایی با تجمع اولیه در محل حوزه شهیدبروجردی تخت سلیمان شروع و بعد از پیمدن مسیر بلوار تخت سلیمان در شبانه روزی امام خامنه ای مستقر گردیدند . تصاویر از آقای رحیم نوروزی رئیس شورای اسلامی مرکر بخش تخت سلیمان می باشد 

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

حماسه ای دیگر از مردم انقلابی بخش تخت سلیمان در22 بهمن 94 (2) + تصاویر

تاریخ:پنجشنبه 1394/11/22-17:20

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: راهپیمایی باشکوه اهالی بخش  تخت سلیمان در مرکز این بخش روستای نصرت آباد برگزار شد. 

 این راهپیمایی باشکوه از مقابل حوزه مقاومت بسیج شهید بروجردی شروع و تا مدرسه شبانه روزی آیت الله خامنه ای ادامه یافت. در ادامه مراسم حجت الاسلام صدری  و ماموستا روحانی به ایراد سخنرانی پرداختند. اجرای سرود دانش اموزی و قرائت قطعنامه از دیگر برنامه های این مراسم بود. 
ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

حماسه ای دیگر از مردم انقلابی بخش تخت سلیمان در22 بهمن 94 (1) + تصاویر

تاریخ:پنجشنبه 1394/11/22-16:53

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: مرکز بخش تخت سلیمان امروز میزبان خیل عظیم راهپیمایان از سرتاسر روستاهای این بخش بود.

در سالگرد سی وهفتمین بهار آزادی مردم متدین و انقلابی وولایتمدار تخت سلیمان اعم از ( ترک, کرد و اهل حق) دوشادوش هم درراهپیمایی  گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردند 


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

خروش انقلابی مردم در شهرهای آذربایجان غربی به روایت تصویر

تاریخ:پنجشنبه 1394/11/22-13:19

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مردم آذربایجان غربی حماسه ای دیگر در دفتر تاریخ انقلاب ثبت کرده و "مرگ بر آمریکا" را در گوشه گوشه این استان طنین انداز کردند.

 روایت تصویری از این راهپیمایی باشکوه را در شهرهای مختلف آذربایجان غربی مشاهده می کنید.

ارومیهادامه مطلب

نوع مطلب : استان 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

فرماندار تکاب: خانواده های شهدا سرمایه های معنوی انقلاب هستند

تاریخ:پنجشنبه 1394/11/22-13:09

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:  فرماندار تکاب گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه های معنوی انقلاب و نظام بوده و باید مورد تکریم و دلجویی قرار گیرند.

 ایرج ثقفی عصر روز چهارشنبه به مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به همراه جمعی از مسئولان محلی با حضور در منزل تعدادی از خانواده های شهدا و جانبازان این شهرستان در دیدار با آنها بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی و تثبیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون و مرهون خون شهدا است. 
وی افزود: شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس با سلحشوری و از جان گذشتگی خود نهال نوپای انقلاب را به شایستگی به سرمنزل مقصود رساندند. 
ثقفی اظهار کرد: ارزش، عظمت، صبر و بردباری خانواده های شهدا، همسان و هم اندازه خون پاک شهیدان است زیرا این خانواده ها با تقدیم فرزندان خود به انقلاب اسلامی، کار جاودانه ای انجام داده اند. 
وی گفت: خانواده های شهدا سختی ها و مرارت های فراوانی متحمل شده اند و دلجویی و تکریم آنها امری ضروری و در راستای صیانت از خون پاک شهدای والامقام است. 
ثقفی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده های شهدا و رسیدگی به مشکلات آنها از وظایف همه دستگاه های اجرایی و اداره ها است، افزود: تکریم خانواده های شهدا، تکریم و تجلیل دائمی از ایثار و از خود گذشتگی شهدای والامقام محسوب می شود. 


ادامه مطلب

نوع مطلب : اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

كوچه های تعهددار منطقه قره ناو در سال ۹۵ آسفالت ریزی خواهد شد

تاریخ:چهارشنبه 1394/11/21-23:09

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: شهردار تکاب اعلام كرد ؛ با شروع فصل کاری در سال ۹۵ خیابانهای تعهد دار منطقه قره ناو آسفالت ریزی خواهیم کرد و به خواسته به حق مردم پاسخ خواهیم داد.


 طی مراسمی که بعد از نماز مغرب در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) واقع در منطقه قره ناو با حضور مردم ، آقای فتاحی عضو شورای اسلامی شهر تکاب و مهندس لطفی ، شهردار تکاب برگزار گردید ؛ آقای فتاحی ، عضو شورای اسلامی شهر ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر با تأکید بر حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به انتخابات ۷ اسفند اشاره و خاطر نشان شدند همه اقشار مختلف مردم در این انتخابات سرنوشت ساز شرکت و توطئه های دشمنان را خنثی نمایند.

IMG_0540


فتاحی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ۲ ساله شورای اسلامی شهر گفت : با اتحاد و وحدت شورا و مسئولین شهر توانستیم در این منطقه ۹ کوچه را آسفالت ریزی کرده و نسبت به جدول گذاری معابر آنها اقدام کنیم.وی به مسائل و مشکلات طرح شده توسط مردم در مراسم اشاره و قول مساعد داد با تلاش شهردار عزیز و با شروع فصل کاری انشاالله مسائل و مشکلات مطرح شده حل خواهد شد.

در ادامه مهندس لطفی با گرامیداشت دهه مبارک فجر و تشکر از مردم به عملکرد شهرداری پرداختند و افزودند متأسفانه گاهاً  عدم نظارت تخصصی به کارهای عمرانی و آسفالت ریزی معابر سطح شهر سبب كاهش دوام آنها و تخریب زود هنگام می شود.وی در اعلام برنامه های خود در سال ۹۵ جهت توسعه شهر گفت : با شروع فصل کاری نهضت آسفالت ریزی بی نظیری آغاز خواهد شد.در ادامه شهردار تكاب قول مساعد داد ورودی خیابان کارگر به کمربندی ولایت ، زیرسازی و آسفالت ریزی شده و سایر کوچه های تعهددار و یك باند از خیابان ۲۰ متری واقع در این منطقه نیز آسفالت ریزی  شود.

در پایان آقای فتاحی عضو شورای اسلامی شهر و مهندس لطفی در جمع مردم به سوالات و مشکلات آنها پاسخ داده و از کوچه های منطقه بازدید کردند.


ادامه مطلب

نوع مطلب : شهر 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

بهره‌برداری از یک واحد گاوداری شیری و پرواری

تاریخ:چهارشنبه 1394/11/21-22:59

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:  یک واحد گاوداری شیری و پرواری با حضور فرماندار تکاب به بهره‌برداری رسید


همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک واحد گاوداری شیری با حضور فرماندار شهرستان تکاب و جمعی از مسئولان در روستای بادمحمود به بهره‌برداری رسید.

این واحد تولیدی – صنعتی گاوداری شیری و پرواری پنجاه و پنج رأسی است که با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال و در زمینی به مساحت یک هزارو هفتصد متر مربع احداث شده است. با بهره‌برداری از این واحد برای پنج نفر زمینه اشتغال فراهم شده است.

 فرمانداری شهرستان تکابنوع مطلب : تکاب  توسعه و عمران 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

دوچرخه سوار ایرانگرد و حامل پیام شهامت و شهادت به تکاب رسید

تاریخ:چهارشنبه 1394/11/21-22:47

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: روح الله بصیری نیا دوچرخه سوار ایرانگرد و حامل پیام شهامت و شهادت به تکاب رسید


روح الله بصیری نیا به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم، حامل پیام‌های تجلیل از ایثارگری و جان فشانی‌های ملت ایران به ویژه خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان دوران دفاع مقدس، ارج نهادن به آرمان‌های امام راحل )ره(منویات رهبر معظم انقلاب و حماسه آفرینی مردم شریف است که با انتقال پیام "مقاومت، ایثار، شهامت، شهادت و پایداری " و پیام رسانی برای منتظران ظهور آقا با دعا برای سلامتی و تعجیل فرج امام زمان (عج)  در حال سفر به دور ایران است.

روح الله بصیری نیا متولد سال 59 در گیلان غرب بوده كه حدود 12 سال در رشته دوچرخه سواری فعالیت می كند. وی همچنین عضو کمیته ایرانگردی و جهانگردی فدراسیون دوچرخه سواری بوده كه هم اكنون نیز  چندین سال در حال  سفر دور ایران است.
وی در این سفر حامل پرچم تصاویر شهدای مدافع حرم است که در بارگاه ملکوتی حضرت سیدالشهدا (ع) متبرک شده است و در ادامه سفر خود با مسئولین دیگر شهرهای استان نیز دیدار خواهد نمود.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تکابنوع مطلب : ورزش 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 


  • تعداد صفحات :4
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4