تبلیغات
. - مطالب اسفند 1393

استقبال شهرداری تکاب از بهار به روایت تصویر

تاریخ:جمعه 1393/12/29-22:54

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:استقبال شهرداری تکاب از بهار به روایت تصویر

IMG_6382


ادامه مطلب

نوع مطلب : اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

مهمترین پروژه های عمرانی در دست اجرای شهرداری تکاب به روایت تصویر

تاریخ:جمعه 1393/12/29-22:51

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:مهمترین پروژه های عمرانی در دست اجرای شهرداری تکاب به روایت تصویر

Picture25000115555555555555-175ادامه مطلب

نوع مطلب : توسعه و عمران  تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

اعــــمـال نـــــــوروز

تاریخ:جمعه 1393/12/29-21:36

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:چون روز نوروز شود غسل كن،و پاكیزه‏ ترین‏ جامه‏ هاى خود را بپوش،و به بهترین بوها خویشتن را خوشبو گردان،و در آن روز روزه بدار !

چنان است كه امام صادق علیه السّلام به معلّى بن خنیس تعلیم داده: چون روز نوروز شود غسل كن،و پاكیزه‏ ترین‏ جامه‏ هاى خود را بپوش،و به بهترین بوها خویشتن را خوشبو گردان،و در آن روز روزه بدار،و چون از نماز پیشین و پسین]ظهر و عصر[و نافله‏ هاى آن دو فارغ گشتى چهار ركعت نماز بخوان، هر دو ركعت به یك سلام، پس از ركعت اول بعد از سوره حمد ده مرتبه سوره قدر، و در ركعت دوّم بعد از سوره حمد ده مرتبه سوره كافرون و در ركعت سوم بعد از سوره حمد ده‏ مرتبه سوره توحید و در ركعت چهارم بعد از سوره حمد ده مرتبه سوره فلق و ده مرتبه سوره ناس را بخوان و پس از نماز بر سجده‏ شكر رفته و این دعا را بخوان:

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ الْأَوْصِیَاءِ الْمَرْضِیِّینَ وَ عَلَى جَمِیعِ أَنْبِیَائِكَ وَ رُسُلِكَ بِأَفْضَلِ صَلَوَاتِكَ وَ بَارِكْ عَلَیْهِمْ بِأَفْضَلِ بَرَكَاتِكَ وَ صَلِّ عَلَى أَرْوَاحِهِمْ وَ أَجْسَادِهِمْ اللَّهُمَّ بَارِكْ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ بَارِكْ لَنَا فِی یَوْمِنَا هَذَا الَّذِی فَضَّلْتَهُ وَ كَرَّمْتَهُ وَ شَرَّفْتَهُ وَ عَظَّمْتَ خَطَرَهُ اللَّهُمَّ بَارِكْ لِی فِیمَا أَنْعَمْتَ بِهِ عَلَیَّ حَتَّى لا أَشْكُرَ أَحَدا غَیْرَكَ وَ وَسِّعْ عَلَیَّ فِی رِزْقِی یَا ذَا الْجَلالِ وَ الْإِكْرَامِ اللَّهُمَّ مَا غَابَ عَنِّی فَلا یَغِیبَنَّ عَنِّی عَوْنُكَ وَ حِفْظُكَ وَ مَا فَقَدْتُ مِنْ شَیْ‏ءٍ فَلا تُفْقِدْنِی عَوْنَكَ عَلَیْهِ حَتَّى لا أَتَكَلَّفَ مَا لا أَحْتَاجُ إِلَیْهِ یَا ذَا الْجَلالِ وَ الْإِكْرَامِ.


ادامه مطلب

نوع مطلب : اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ما را پر از شکوفه کن ای حضرت بهار!

تاریخ:جمعه 1393/12/29-18:41

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:بهار آمدنی است. این سنت جاری الهی است. آن اتفاق بزرگ بی‌تردید خواهد افتاد. بهار طبیعت، بشارت ماجرای بزرگی است که غریب و شگفت می‌نماید اما پدید خواهد آمد

ای دریغ از ما اگر کامی نگیریم از بهار! بوی باران و بهاران را باید از خاک تفتیده و گیاه سوخته‌ای شنید که قد می‌کشد آن هنگام که روح باران در جان او می‌دود؛ اگر نه شوره‌زار را چه نسبت با بهار؟ خاک که قابل نباشد، مبارک‌ترین باران و بهاران در او کمترین برکت و حرکتی  برنمی‌انگیزد.

باران که در لطافت طبعش خلاف نیست، در باغ لاله روید و در شوره‌زار خس. بسا آدمی که فراوان بهار دید و تکان نخورد. شگفتا از آدمی که هزار سال و بیشتر، بهار را گم کرد و در فرو بستگی‌ها گرفتار آمد اما به رسم مشتاقی و مهجوری عمل نکرد. نو نشد تا روزگار او تازه شود. نشد تا بشود. هزار سال و بیشتر است  که آن اتفاق مهم نیفتاده است.

اتفاقی بزرگ باید در عالم بیفتد که معطل اتفاقی در ظرف جان ماست. بشر، این چنین هزارها سال راه‌ آمده اما رنج، گریبان او را رها نکرده است.

حقیقت شور انگیزی است کلام پیامبر خدا(ص) که فرمود «مثال آن چه که خداوند مرا از هدایت و علم برانگیخت، مثال باران فراوان است که به زمین رسد. بخشی از زمین، پاکیزه و نرم و مستعد است، پس آب را می‌پذیرد و انواع فراوان گیاه و سبزه را می‌رویاند. و بخشی از زمین سنگ و سخت است که آب را نگاه می‌دارد و مردم از آن می‌نوشند و آبیاری و زراعت می‌کنند. و پاره‌ای از باران به زمین شوره‌زار [و بی‌استعداد] می‌رسد؛ نه آب را نگاه می‌دارد و نه گیاه می‌رویاند. این مثال کسی است که در دین خدا تعمق کند و خداوند او را به آنچه مرا مبعوث کرده منتفع سازد، پس او بیاموزد و بیاموزاند. و باز، مثال کسی است که سرش را بالا بگیرد و هدایتی را که خداوند مرا به خاطر آن فرستاده، نپذیرد.» بیچاره آن که باران و بهاران بیاید و او هیچ تکانی نخورد. قرآن حکیم تعبیر عجیبی دارد.


ادامه مطلب

نوع مطلب : اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

پیامک‌های‌تبریک نوروز94 بامضمون فاطمی

تاریخ:جمعه 1393/12/29-18:02

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:به مناسبت فرا رسیدن سال نو یکی از رسوم ما ایرانی ها تبریک سال نو به دوستان وبستکانمان است که این روزها با ارسال پیامک این سنت دیرینه انجام می شود اما با توجه به اینکه بهار اکسال تقارن با ایام فاطمیه دارد این پیامک ها مضمونی فاطمی دارد که در این بخش جالب تربم پبامک های تبریک نوروزی با مضمون فاطمی را برای شما انتخاب کردیم.

بهار امسال، اشک ها و لبخندها در هم آمیخته اند
اشکهای بهاری تقدیم به شما ای یادگار پیامبر (ص)، یا حضرت زهرا…
در دو عالم جلال ما زهراست
رمز تغییر حال ما زهراست
عید با فاطمیه می آید
ذکر تحویل سال ما زهراست
در انتظار دعایتان بر این سفره هفت سین نشسته ایم، یا فاطمه زهرا...
...


شاخه ای از گل یاس میهمان سفره هفت سین امسال است تا که
یادی از یادگار رسول خدا را زنده کند.
سالی پر از برکت را برای شما و خانواده محترم تان آرزومندم.
بنگر به رستاخیز طبیعت که چه زیباست
و هر سال رستاخیزی دیگر را تجربه می کنیم
و چه زیباتر رستاخیز انسان در این عصر آهن وتباهی
..
بی اجازت دفتر 365 برگ جدیدتو دادم به خدا تا بهترین تقدیر رو برات نقاشی کنه
نوروز 92 مبارک
یک عالمه عطر بید تقدیم تو باد
تبریک بسی شدید تقدیم تو باد
تنها دل و قلوه ‎ایست دارایی ما
این هم دم صبح عید تقدیم تو باد

ادامه مطلب

نوع مطلب : مذهبی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

"یاد اهل قبور" آیینی فراموش ناشدنی در پنجشنبه آخر سال + تصاویر

تاریخ:جمعه 1393/12/29-14:22

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: "یاد اهل قبور" سنت دیرینه ای است که همه ساله در آخرین پنجشنبه سال اجرا می شود، سنتی که از ایران باستان آغاز و پس از ورود اسلام نیز تداوم یافته، اما زیارت مادران شهدا از قبور فرزندانشان حال و هوای دیگری دارد

امسال نیز چون سال های دیگر مردم ایران خود را برای استقبال از سال نو آماده می کنند و در این ایام یکی از آیین هایی که سالیان سال اجرا می شود سنت زیارت اهل قبور است.
 

این سنت در نوع خود ارزشمند و همچون دید و بازدید سال نو علاوه بر صفای باطن و تلطیف روح یاد نو شدن در جهان دیگر را یادآور می شود.
در تاریخ ایران باستان آمده است که دیدار از اهل قبور سنتی باستانی است و از سالیان دورایرانیان در مناسبتی به نام ˈپنجهˈیعنی یک روز از پنج روز پایان سال را به بزرگداشت درگذشتگان اختصاص می دادند و اعتقاد داشتند که فروهر نیاکان یا روح درگذشتگان در چنین روزی انتظار بازماندگان را می کشند.
اما زیارت اهل قبور با ورود اسلام به ایران رنگ و بوی اسلامی به خود گرفت و ایرانیان همان آداب را با تغییراتی در شب جمعه آخر سال تاکنون برگزار می کنند.ادامه مطلب

نوع مطلب : تکاب  اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

پیام تبریک شورای دوره چهارم به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

تاریخ:جمعه 1393/12/29-14:20

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: پیام تبریک شورای دوره چهارم به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

با سلام و احترام؛

بهار فرصتی است برای شکفتن، بهار فرصتی است برای جوانه زدن، فرصتی است برای نمایش شکوه وعظمت قادر متعال، هستن و بالیدن. رمز بهار را باید از شکوفه هایی جست که بر پیکره خشکیده درختان ظاهر می شود .
اینجانبان ضمن پاسداشت بهار طبیعت، ایام جانسوز فاطمیه را محضر مردمان شریف شهرمان، تعزیت عرض نموده و آرزومندیم همانگونه که جسم ما در پرتو حیات دوباره طبیعت ،‌ نفسی تازه می کند، روح و روان ما در پرتو انفاس قدسی حضرت فاطمه زهرا (س)  که این ایام معطر به عطر حضور اوست، جلا و روشنی یابد.
در پایان آرزوی سالی سرشار از بهروزی و سعادت برای مردم شریف شهر تکاب را داریم، امیدواریم در سال جدید با همدلی،اتحاد و تدبیر بذر امید بکاریم و دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد.

با احترام-شورای اسلامی شهر تکابنوع مطلب : تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

پیام تبریک فرماندار شهرستان تکاب به مناسبت نوروز 1394

تاریخ:جمعه 1393/12/29-14:14

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: پیام تبریک فرماندار شهرستان تکاب به مناسبت نوروز 1394

بسم الله الرحمن الرحیم
« یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ »

 با استعانت از خداوند متعال، نوروز که نمایشگر تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است را خدمت ملت شریف ایران بخصوص مردم عزیز شهرستان تکاب، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران  تبریک عرض نموده و ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س)، سالی مملو از خیر و برکت توأم با صحت و سلامتی برای همه عزیزان از در گاه ایزد منان مسئلت دارم.

امیدوارم درسایه الطاف الهی سالی پرخیر و برکت و پربار داشته باشیم.

قهرمانی – فرماندار شهرستان تکابنوع مطلب : تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

مادر رئیس جمهور درگذشت

تاریخ:جمعه 1393/12/29-14:07

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:خانم سکینه پیوندی والده رئیس جمهور که از چند روز پیش در بیمارستان میلاد تهران بستری شده بود، صبح امروز درگذشت.


مراسم تشییع والده مکرمه رییس‌جمهور روز یکشنبه در شهرستان سرخه برگزار می‌شود و هم چنین مجلس ختم آن مرحومه مغفوره روز چهارشنبه در تهران برگزار خواهد شد.

وی اهل سرخه سمنان بود. اما به واسطه کهولت سن، بیشتر در کنار دختران و دامادهایش در کوی «فلسطین» شهر سمنان زندگی می‌کرد.
حسن روحانی فرزند اول اوست و صدیقه، طوبا،حسین وآمنه دیگر فرزندانش هستند.


ادامه مطلب

نوع مطلب : اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

ستاد اسکان آموزش و پرورش شهرستان تکاب آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی

تاریخ:جمعه 1393/12/29-06:36

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:مدیر آموزش و پرورش تکاب گفت: ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش شهرستان تکاب با بیش از 35 اتاق آماده پذیرش فرهنگیان در ایام تعطیلات عید نوروز است.

یحیی علی پناه مدیر آموزش و پرورش شهرستان تکاب در بازدید از ستادهای اسکان نوروزی تکاب بر آمادگی کامل مدارس طرح اسکان تاکید نمود.

وی  افزود : شهرستان تکاب به دلیل دارا بودن پتانسیل های لازم در جهت جذب توریست با توجه به قرار گرفتن اثر باستانی تخت سلیمان و دیگر آثار تاریخی و طبیعی شهرستان که هر یک از آنها می توانند موجب جذب توریست به شهرستان گردند ، برای بسیاری از هموطنان یکی از شهرهای هدف گردشگری است که در این راستا آموزش و پرورش تکاب در پذیرش فرهنگیان و میهمانان نوروزی با تجهیز ۳ باب از مدارس آماده پذیرای از هموطنان می باشد.

مدیر آموزش و پرورش تکاب گفت :در شهرستان تکاب 1پایگاه پذیرش مسافران نوروزی در محل ساختمان مدیریت ، ۳ باب مدرسه و بیش از ۳۵ اتاق برای رفاه حال همکاران فرهنگی و مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است

علی پناه خاطر نشان نمود که مدارس حضرت رقیه (س) ، نساء و شبانه روزی الغدیر با ۳۵ اتاق مجهز به امکانات مورد نیاز مسافران از ۲۸ اسفند ۹۳ تا پایان روز ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است.

گفتنی است در این بازدید معاون پشتیبانی و تعدادی از کارشناسان مدیریت ، علی پناه را همراهی می کردند.
روابط عمومی آموزش و پرورش تکابنوع مطلب : گردشگری 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

بارش برف و باران و افت دما در آذربایجان غربی

تاریخ:جمعه 1393/12/29-06:21

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش برف و باران و افت دما از فردا جمعه در استان آغاز می شود.

مهدی صابری  افزود: از امشب با استقرار یک سامانه بارشی مدیترانه ای در آذربایجان غربی بارش برف و باران استان را طی فردا و روز شنبه دربرمی گیرد.
وی اظهار کرد: هر چند که این سامانه سراسر استان را پوشش می دهد ولی شدت آن در نواحی جنوبی بیشتر بوده و از روز شنبه از میزان بارشها کاسته شده و بارش پراکنده رگبار در این منطقه ادامه می یابد.
صابری اضافه کرد: روز یکشنبه به تدریج این سامانه از استان خارج شده و یک توده هوای سرد استان را تحت تاثیر خود قرار می دهد که موجب افت دما به میزان سه تا پنج درجه سانتیگراد می شود.
رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی ادامه داد: شهر شاهیندژ با دمای 16 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و شهر تکاب با 6درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین شهرهای استان در 24 ساعت گذشته بودند.
وی گفت: دمای مرکز استان، ارومیه نیز بین دو درجه سانتیگراد زیر صفر و 12 درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بوده است.

آذربایجان غربی با سالانه 300 تا 350 میلیمتر بارندگی جزو استان های پر بارش کشور محسوب می شود.

منبع: ایرنانوع مطلب : استان 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان تکاب در سال 93

تاریخ:جمعه 1393/12/29-06:15

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:آخرین جلسه شورای اداری شهرستان تکاب در سال 93به ریاست مهندس قهرمانی فرماندار شهرستان تکاب و با حضور روسای ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه ابتدا ماموستا مرادی امام جمعه اهل تسنن تکاب ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز سال94 ،تقارن این ایام  باستانی با ایام فاطمیه را گرامی داشتند و  با اشاره به تاریخ زندگی آن حضرت بر  الگوگیری از رفتار و منش آن حضرت  تاکید کردند.وی از خدمات یک ساله مسئولین دستگاه های اجرائی تقدیر کردند.
سپس قهرمانی فرماندار شهرستان تکاب ضمن تسلیت ایام فاطمیه و با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن نوروز و سال نو گفت:شهرستان تکاب با داشتن میراث جهانی تخت سلیمان شاخصه مهم مهمان نوازی ،می تواند درجذب توریسم وگردشگری نقش بزرگی را ایفا نمایدو مردم و مسئولین ازین فرصت ها جهت معرفی شهرستان بهره ببرند.
فرماندار افزود: باید تلاش کنیم در ایام تعطیلات نوروزی که مصادف با ایام فاطمیه است، با حفظ شئونات مذهبی در عین حال فضای نشاط وآرامش را برای گردشگران فراهم آوریم.
نماینده عالی دولت در شهرستان تکاب ضمن تقدیر اززحمات مدیران ادارات در سالجاری افزود: دستگاه های خدمات رسان آمادگی کامل رادرایام تعطیلات نوروزی داشته باشند تا موجبات رضایت شهروندان وگردشگران فرآهم گردد.
وی همچنین خواستار بازرسی مداوم از اصناف و آمادگی کامل و فعال بودن عابر بانک ها در طول ایام تعطیلات شد.


ادامه مطلب

نوع مطلب : تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

اطلاعیه مهم استخدام به صورت پیمانکاری مجتمع معدنی و صنعتی زرشوران

تاریخ:سه شنبه 1393/12/26-22:47

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:اطلاعیه مهم استخدام به صورت پیمانکاری مجتمع معدنی و صنعتی زرشوران 

به اطلاع دوستان گرامی که متقاضی ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود پیرامون “آگهی استخدام به صورت پیمانکاری” می باشند میرساند سامانه  ثبت نام از روز چهارشنبه بیست و هفتم اسفند ماه یک هزار و سیصد و نود و سه لغایت شنبه پانزدهم فروردین ماه سال یکهزار و سیصد و نود و چهار جهت ثبت نام و ویرایش اطلاعات باز می باشد.

لازم به ذکر است که زمان فوق آخرین زمان بوده و قابل تمدید نمی باشد.

اطلاعات مربوط به زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه متعاقبا از طریق همین سامانه اعلام خواهد شدنوع مطلب : اقتصادی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

آداب مسافرت از نظر اسلام/ روزهای بهتر برای سفر

تاریخ:سه شنبه 1393/12/26-21:04

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:در روایتی از امام صادق علیه السلام می‎خوانیم : هنگام بازگشت از سفر برای خانواده خود سوغات بیاورید، هرچند قطعه سنگی باشد.
همزمان با نوروز بسیاری از مردم بار سفر می‎بندند و با وسائل گوناگون به سفرهای دور و نزدیک می‎روند و از فرصت تعطیلات برای سیاحت و زیارت استفاده می‎کنند.

به این بهانه نکاتی درباره‎ سفر و برخی آداب آن با نگاهی به منابع اسلامی تقدیم می‎شود :

دعای مسافر مستجاب است


مسافرت اهمیت بسیار زیادی دارد و مسافر دارای ارزش و مقام بالایی است. شاهد این مدّعا روایتی منسوب به پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله است که فرموده‎اند : سه دعا بی‎تردید مستجاب است. دعای مظلوم، دعای مسافر و دعای پدر برای فرزندش. (مفاتیح الحیاة، ص ۱۷۷)

سفر آغشته به گناه محکوم است


کمتر کسی است که از پیامک‎های تبلیغاتی در امام باشد. در این میان برخی پیامک‎ها حاکی از تورهای مسافرتی به نقاطی بخصوص در خارج از کشور است که به گناه و فساد شهره‎اند. مناسب است انسان مسلمان، سفر را مایه عبرت و افزایش معنویت خود در پی تجدید نشاط و ایجاد آمادگی بیشتر برای عبادت قرار دهد نه اینکه سفر را مایه ارتکاب گناهان یا غوطه‎ورشدن در دریای گناهان قرار دهد. در روایتی منسوب به امیرالمؤمنین علی علیه‎السلام می‎خوانیم : شخص نباید به سفری برود که در آن بر دین و نمازش هراسان است. (مفاتیح الحیاة، ص۱۷۷) در این روایت، خوف به خطرافتادن دین مورد تأکید واقع شده و حالا اگر یقین داشته باشیم که با سفر به یک منطقه در معرض گناهان هستیم باید چه تصمیمی گرفت؟!

ادامه مطلب

نوع مطلب : اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

گزارش محافل صهیونیستی از آمادگی رزمی مردم ایران

تاریخ:سه شنبه 1393/12/26-20:48

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:صهیونیست ها هنوز در بهت و حیرت به سر می برند.

آ«ها در گزارشی اعلام کردند مردم ایران تنها در یک شب میلیون ها بمب را در سطح شهرهای ایران منفجر می کنند و چنین رزمایش عظیمی را مراسم سنتی چهارشنبه سوری نام می برند
 انتظار حمله به چنین مردمی حماقت محض است. (صرفا جهت تامل دوستان)


نوع مطلب : اجتماعی  طنز 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

دانش آموز تکابی به عنوان مشاور جوان اداره کل آموزش و پرورش استان انتخاب شد

تاریخ:سه شنبه 1393/12/26-20:00

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:هانیه ذوالفقاری نماینده مجلس هفتم دانش آموزی کشور به عنوان مشاور جوان آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در حوزه دانش آموزی انتخاب شد.

هانیه ذوالفقاری نماینده مجلس هفتم دانش آموزی و عضو  کمیته هفت نفره اصلاح آیین نامه مجلس دانش آموزی کشور به موجب ابلاغی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی به عنوان مشاور جوان اداره کل استان در حوزه دانش آموزی منصوب شد.

گفتنی است هانیه ذوالفقاری در دبیرستان دوره دوم  نمونه دولتی فاطمیه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تکاب در پایه سوم رشته ریاضی در حال تحصیل می باشد.
نوع مطلب : اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

احداث 2 باب مدرسه 12 کلاسه در سال 1394 در شهرستان تکاب

تاریخ:دوشنبه 1393/12/25-20:23

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:از محل اعتبارات سال 1394 سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور و با همکاری نماینده مجلس شورای اسلامی 24 کلاس درس در شهرستان تکاب احداث خواهد شد.

رئیسی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و روح اله بیگی نماینده مردم تکاب در مجلس شورای اسلامی نسبت به ساخت ۲۴ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال متعهد شدند.

رئیسی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش که به همراه روح اله بیگی نماینده مردم تکاب ، شاهیندژ و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی برای بازدید از وضعیت فضاهای فیزیکی شهرستان های تکاب ، شاهیندژ و میاندوآب به استان آذربایجان غربی سفر کرده بود ، بنا به درخواست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تکاب نسبت به ساخت ۲ واحد آموزشی ۱۲ کلاسه موافقت نمودند.

گفتنی است شهرستان تکاب به دلیل قدمت بالای اغلب مدارس شهری نیاز به احداث واحدهای آموزشی استاندارد جدید برای تحصیل دانش آموزان دارد که در این خصوص ۲ باب از مدارس تکاب که حکم تخریب داشتند از محل اعتبارات سال ۱۳۹۴ سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور و با همکاری نماینده مردم تکاب در مجلس شورای اسلامی با اعتبار پیش بینی شده ۳۰ میلیارد ریالی در ۲۴ کلاس درس احداث خواهند شد.
روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تکابنوع مطلب : توسعه و عمران 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

اعلام سطوح درآمدی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان وعشایردرسال 94

تاریخ:دوشنبه 1393/12/25-20:15

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:سطوح درآمدی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سال 94 بنا به پیشنهاد مدیرعامل و تصویب هیات مدیره صندوق مشخص گردید.

جدول سطوح درآمدی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سال 1394 اعلام شد

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر براساس این جدول حداقل میزان حق بیمه پرداختی توسط بیمه شده یک میلیون و 800 هزار ریال (معادل 180 هزار تومان) و حداکثر حق بیمه پرداختی 4 میلیون و 200 هزار ریال (معادل (420 هزار تومان) در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است این جدول از ابتدای سال 1394 جایگزین سطوح درآمدی در سال گذشته خواهد شد و بیمه شدگان حق بیمه خود را بر اساس این جدول پرداخت خواهند کرد.

کاربران محترم برای دریافت بخشنامه می توانند به لینک های پیوستی نیز مراجعه کنند. http://roostaa.ir/fa/content/edit/419

 سطوح درآمد مبنای پرداخت حق بیمه در سال 1394

سطح

درآمد ماهیانه (ریال)

5% سهم بیمه شده بابت یک ماه (ریال)

5% سهم بیمه شده بابت یکسال (ریال)

1

3000000

150000

1800000

2

3800000

190000

2280000

3

4500000

225000

2700000

4

5000000

250000

3000000

5

5500000

275000

3300000

6

6000000

300000

3600000

7

6500000

325000

3900000

8

7000000

350000

4200000

 


نوع مطلب : روستا  اقتصادی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

اجتماع بزرگ فاطمیون در تکاب برگزار می شود

تاریخ:دوشنبه 1393/12/25-20:07

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:اجتماع بزرگ فاطمیون شهرستان تکاب طبق سال های گذشته همزمان با ایام فاطمیه و با حضور شاعر گرانقدر اهل بیت (ع)، استاد ابوالفضل فرهنگی و مداح ارجمند حاج علی اکبری اهری برگزار می شود.

این مراسم بزرگ، بعد از نماز مغرب روز دوشنبه با مداحی و ذکر اشعار فاطمی شروع شده و با برپایی 18 دیگ حلیم به نیت 18سال عمر با برکت حضرت فاطمه زهرا (س) ادامه خواهد یافت.

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز اجتماع بزرگ فاطمیون در تکاب
آقای مسلم فکری مسئول برگزاری این مراسم از حضور مهمانانی از شهرهای دیگر در این مراسم خبر داد و گفت: نیت معنوی این مراسم باعث شده تا هموطنان عزیزمان در شهرهای دیگر از جمله تهران، کرج، زنجان، ارومیه و ... به این مراسم توجه ویژه ای کرده و به علت همزمانی با تعطیلات ایام نوروز و حضور انبوه همشهریان در شهر تکاب، بر عظمت آن افزوده شود.
این مراسم معنوی به همت هیئت امنا مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) واقع در خیابان فارابی و برخی از دوستاران اهل بیت (ع) و با حمایت ها و هزینه های مردمی برگزار می شود.
منبع: نی تک


نوع مطلب : مذهبی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

مراسم ختم قرآن و پخش ناهار نذری بمناسیت ایام فاطمیه در تخت سلیمان

تاریخ:یکشنبه 1393/12/24-23:44

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:بمناسبت ایام فاطمیه و بنا به رسم هرساله مردم روستای تخت سلیمان ، مراسم ختم قرآن وتهیه و پخش ناهار نذری با شرکت همه مردم تخت سلیمان و ادارات تابعه  برگزار گردید.

هزینه های این مراسم احسان توسط مردم شریف تخت سلیمان پرداخت می شودادامه مطلب

نوع مطلب : تخت سلیمان  مذهبی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

ثبت کوه زندان به عنوان اولین اثر طبیعی استان در فهرست آثار ملی کشور

تاریخ:یکشنبه 1393/12/24-21:07

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:کوه زندان سلیمان تکاب به عنوان اولین اثر طبیعی آذربایجان غربی در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسید.

 محمد فتحی معاون میراث فرهنگی اداره کل با اعلام این مطلب افزود: در جلسه کمیته بررسی و ثبت آثار طبیعی که با حضور دکتر فرهاد نظری مدیرکل دفتر ثبت آثار طبیعی و اعضای این کمیته  که در  سازمان مرکزی برگزار شد، با بررسی ویژگی های شاخص اثر طبیعی کوه زندان سلیمان، ثبت این اثر در فهرست میراث طبیعی کشور مورد تاَیید اعضاَ قرار گرفت.

وی  افزود: در این جلسه همچنین مقرر گرید تا با رعایت ضوابط و مقررات یونسکو (سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد ) ، این اثر طبیعی جزء عرصه  حریم مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان محسوب گردیده و با ابلاغ به مسئولین استانی و شهرستانی، اقدامات حفاظتی از اثر،  در دستور کار فعالیت های حفاظتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قرار گیرد.

فتحی اضافه کرد: قرار گرفتن این اثر طبیعی در حریم مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان و ارتباط زیرزمینی آن با دریاچه تخت سلیمان و همچنین وجود نمونه نادر  چاه آرتزین و آب فشان این مجموعه که در گذر زمان رسوب گذاری و خشکیده شده، از مهمترین ویژگی های این اثر طبیعی می باشد.

گفتنی است پیش از این در حوزه آثار تاریخی غیر منقول نیز 6 اثر تاریخی قلعه دم دم، مسجد قره آغاج، کلیسای حضرت مریم ریحان آباد از شهرستان ارومیه ، کتیبه اورارتویی عین الروم اشنویه،  تپه اسلام تپه میاندوآب و عمارت قدیمی هلال احمر تکاب در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده بود.

روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی


نوع مطلب : تخت سلیمان  گردشگری 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

نوروز 94 با سفر به جاذبه های گردشگری تکاب (4) :چملی گول

تاریخ:شنبه 1393/12/23-23:48

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:چمن متحرک؛ یکی از پدیده های جالب شهرستان تکاب است و در نزدیکی روستای بدرلو در ۱۵ کیلومتری شهر تکاب قرار دارد.

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز ( تخت سلیمان) مقدم میهمانان عزیز و گردشگران داخلی و خارجی را گرامی می دارد

چملی گول: جزیره ای كوچك اما متحرك برروی آب

چملی گول به معنای برکه‌ای است که در وسط آن جزیره‌ای از چمن می‌باشد و شامل یک منطقه باتلاقی بوده و در وسط و اطراف آن چمنزارها و نیزارهای بلند رشد نموده و ارتفاع برخی از آن‌ها به ۲ متر می‌رسد. این جزیره متحرک دارای ۸۰ مترمربع مساحت می‌باشد که بر روی دریاچه کوچکی قرار گرفته است و با وزش باد و جریان هوا، به جهات مختلف تغییر مسیر داده و حرکت می‌کند و همین امر موجب منحصر به فرد شدن این جاذبه طبیعی شده است.

چمن متحرک چمن متحرک (چملی گول )


ادامه مطلب

نوع مطلب : تکاب  تخت سلیمان  گردشگری 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

نوروز 94 با سفر به جاذبه های گردشگری تکاب (3): آبشار و آبگرم قینرجه

تاریخ:شنبه 1393/12/23-22:33

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:آبشار قینرجه تکاب شهرستان تکاب در جنوب شرقی استان آذربایجان غربی، دارای منابع طبیعی و معدنی بسیاری بوده و اقتصاد این منطقه وابسته به کشاورزی و دامداری اغلب سنتی می باشد.

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز ( تخت سلیمان) مقدم میهمانان عزیز و گردشگران داخلی و خارجی را گرامی می دارد

آبشار فصلی قینرجه در قسمت غربی کوه بلقیس و در محل روستای قینرجه(از توابع تازه کند) در پنجاه کیلومتری شمال تکاب واقع است و زیبایی خاص خود را دارد. این آبشار در مسیر رودخانه این روستا قرار گرفته و در فصول گرم سال آب آن جهت مصارف کشاورزی بسته می شود.


      آبشار قینرجه


ادامه مطلب

نوع مطلب : تکاب  تخت سلیمان  گردشگری 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

نوروز 94 با سفر به جاذبه های گردشگری تکاب (2): کوه بلقیس

تاریخ:شنبه 1393/12/23-22:17

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:قله تخت بلقیس یا قله بلقیس بلندترین قله استان آذربایجان غربی  است که ارتفاع آن 3332 متر از سطح دریاهای آزاد می باشد.

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز ( تخت سلیمان) مقدم میهمانان عزیز و گردشگران داخلی و خارجی را گرامی می دارد

Iran , West Azarbayjan , Takab -  Belqeis Mountain

قله بلقیس از جمله کوه ها و قله های تاریخی ایران زمین است و افسانه های زیادی در مورد آن نقل می شود.ادامه مطلب

نوع مطلب : تخت سلیمان  گردشگری 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

نوروز 94 با سفر به جاذبه های گردشگری تکاب (1): زندان دیو (زندان سلیمان)

تاریخ:شنبه 1393/12/23-22:03

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: زندان سلیمان یا زندان دیو در محدوده شهرستان تکاب استان آذربایجان غربی واقع شده است.


پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز ( تخت سلیمان) مقدم میهمانان عزیز و گردشگران داخلی و خارجی را گرامی می دارد

Iran , West Azarbayjan , Takab, Div Jail Near Takht-e-Soleyman

زندان سلیمان یک کوه کله قندی شکل است که از لایه های رسوبی تشکیل شده و به صورت یک کوه منفرد به ارتفاع 107 متر از زمین های اطراف شکل گرفته است.

زندان دیو تخت 

سلیمان - محمد گائینی

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

تکاب مقصد ویژه گردشگری در ایام نوروز + تصاویر

تاریخ:شنبه 1393/12/23-21:01

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:نام شهرستان تکاب در جنوب استان آذربایجان غربی همان اندازه که با طلا و کارخانه های تولید طلا و صنعت فرش دستباف گره خورده با جاذبه های توریستی و گردشگری نیز عجین شده است.

 
شهرستان تکاب دارای بیش از یکصد اثر ملی گردشگری باستانی و طبیعی ثبت شده است که مهمترین آنها در مجموعه میراث فرهنگی و گردشگری "تخت سلیمان" است که در سال 1382در فهرست آثار سازمان یونسکو بعنوان چهارمین اثر جهانی کشور ثبت گردید.

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز  تخت سلیمان  

شهرستان تکاب دارای جاذبه های گردشگری منحصر به فردی در سطح کشور است و مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان در 45کیلومتری شمال شرقی این شهرستان در جنوب آذربایجان غربی به  عنوان چهارمین اثر ثبت شده کشور در فهرست سازمان یونسکو در شهرستان تکاب از مهمترین مقاصد گردشگری استان بویژه در ایام نوروز به شمار می رود.
  مجموعه میراث فرهنگی و گردشگری" تخت سلیمان"که آوازه آن جهانی شده، محوطه ای باستانی به مساحت 12هکتار مربوط به دوره های اشکانیان،ساسانیان و ایلخانیان است. مجموعه آثار باستانی تخت سلیمان وسیع ترین تاسیسات مذهبی و اجتماعی دوره ساسانی است که تاکنون شناسایی و از زیر خاک بیرون آورده شده است.
  

ادامه مطلب

نوع مطلب : تکاب  تخت سلیمان  گردشگری 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

برد شیرین و پرگل قایقران تکاب مقابل شمس خوی

تاریخ:شنبه 1393/12/23-14:53

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:صدرنشین فوتسال لیگ برتر استان در تکاب مقهور هنرنمایی یاران قایقران شد.

هفته پنجم مسابقات فوتسال لیگ برتراستان روز گذشته 22 اسفند با انجام 1 بازی در تکاب پیگیری شد و طی آن شمس خوی صدرنشین لیگ میهمان قایقران تکاب بود .

قایقران 7         شمس خوی 3

http://www.msgmobin.ir/modules/MT-Gallery/images//makoo.jpg

شمس خوی بازی را طوفانی و تهاجمی شروع کرد که نتیجه آن 3 گل در نیمه اول برای این تیم بود و قایقران 2 گل خورده را دراین نیمه جبران نمود ؛ در نیمه دوم بازی این قایقران بود که توانست با هنرنمایی بازیکنان شایسته خود 5 بار دیگر دروازه شمس را فروریزند و بازی را بانتیجه 7 به 3 به سود خود به پایان برسانند.


ادامه مطلب

نوع مطلب : ورزش 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

تکاب، شهری با جاذبه ای بی نظیر، قطب گردشکری کشور

تاریخ:شنبه 1393/12/23-14:35

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:شهرستان تکاب با داشتن یک مجموعه ثبت جهانی و 155آثار ثبت ملی یکی از شهرستان های کهن تاریخی کشورمان می باشدکه می تواند به عنوان یکی از قطب های گردشگری کشور بیش تر از پیش مورد توجه اقبال عمومی توریسم داخلی و خارجی قرار گیرد .

 این شهرستان با داشتن جاذبه ها و آثار تاریخی بی نظیر مثل مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان،زندان سلیمان،تخت بلقیس، مسجد جامع شهرستان تکاب ، مسجد روستای اوغول بیگ، مقبره ایوب انصاری،پل ساروق، چمن متحرک بدرلو، قلعه سردار افشار،آبشار و آبگرم قینرجه، زندان برنجه، آبهای گرم احمدآباد می تواند پاسخگوی سلیقه گردشگران علمی پژوهشی و عمومی می باشد.
 شهرستان تکاب با داشتن شرایط اقلیمی ییلاقی و آب و هوای معتدل کوهستان در فصول گرما با کوهستان های زیبا با آبشارها، باغهای میوه، چمن زار ها، چشمه های آبگرم آثار تاریخی بی نظیر کلکسیونی از دیدنی های طبیعی تاریخ است. مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان نیز می تواند با روند روبه رشدی که در زمینه گردشگری به نمایش گذاشته می تواند بیش تر از پیش در دینامیزم اقتصادی با رشد و شکوفایی صنعت گردشگری و توریسم منطقه ایفا نماید که بدیهی است آماده نمودن زیر ساختهای مناسب می تواند عامل محرک مؤثری در افزایش سرعت این پیشرفت داشته باشد.
مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان
تاریخچه : مجموعه آثار باستانی تخت سلیمان با 12هکتار مساحت یکی از محوطه های تاریخی مهم کشورایران محسوب می گردد . در این منطقه نشانه ها و بقایای استقرار از هزاره اول ق.م تا قرن 11 هجری قمری ملاحظه می شود . اوج شکوه و آبادانی تخت‌سلیمان مربوط به دوره ساسانی است که ساختمان آتشکده آذرگشنسب در آنجا احداث و به عنوان مهمترین معبد مورد احترام ایرانیان زرتشتی در زمان ساسانیان نقش بسیار تعیین کننده ای در حیات سیاسی ـ اجتماعی حکومت مذکور ایفا می کرد و آتش جاویدان آن به مدت هفت قرن نماد اقتدار آئین زرتشت محسوب می شد .
 آتشکده ساسانی آذرگشنسب که محل آن از زمان حکومت ایلخانیان به بعد به ( تخت‌سلیمان) موسوم می گردد . وسیعترین تأسیسات مذهبی و اجتماعی دوره ساسانی است که تاکنون شناسایی و از زیر خاک بیرون آورده شده است . بقایای آثار معماری این مجموعه متعلق به یکی از بزرگترین نمادهای مذهبی ،‌ سیاسی و فرهنگی اواخر دوره ساسانی در قرن 6 میلادی به شمار می آید . در وصف اهمیت این مجموعه بایستی یادآوری نمود ، همان نقشی که تخت جمشید در حکومت هخامنشی داشته ، تخت‌سلیمان نیز برای ساسانیان از هر جهت به مثابه تخت‌جمشید محسوب می شده است .


ادامه مطلب

نوع مطلب : تخت سلیمان  گردشگری  تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

گزارشی از فعالیت های جهاد کشاورزی شهرستان تکاب

تاریخ:شنبه 1393/12/23-00:03

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تکاب گزارشی از فعالیت های این مدیریت ارائه داد.

در مراسم جلسه گرامیداشت هفته منابع طبیعی در بخشداری تخت سلیمان، محسن طاهری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان به تشریح برخی اقدامات و برنامه های آتی حوزه کشاورزی شهرستان پرداخت.
وی با تبریک هفته منابع طبیعی از اجرای طرح کنترل و پایش مزارع گندم در سطح شهرستان به منظور مبارزه با آفت سن گندم وجلوگیری از طغیان آن و بروز خسارت های احتمالی  خبر داد.
طاهری در این جلسه گفت: جرایم ناشی از عدم بازپرداخت وام های کشاورزی برای افرادی که هرچه سریعتر نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند بخشیده و امهال می گردد.

 
وی همچنین در ادامه  به باغداران و کشاورزان توصیه کرد که از خرید نهال های بدون شناسنامه و غیرسالم از مراکز غیر معتبر جدا خودداری نمایند و ادامه داد که در این راستا مرکز قرنطینه و در رابطه با کنترل ورود نهال به شهرستان ایجاد شده و تا آخر اردیبهشت ماه کلیه نهال های مصرفی وکاشته شده در شهرستان مورد بازرسی قرار خواهند گرفت.


این مسئول همچنین به مبحث آبیاری تحت فشار اشاره کرد و گفت که در زمینه آبیاری تحت فشار و طرح های نوین آبیاری  یارانه وکمک های بلاعوض  خوبی از سوی دولت در نظر گرفته شده است که این مبلغ برای هرهکتار باغ 5 /6 میلیون تومان و برای اراضی 5 میلیون تومان می باشد
و همچنین دولت به طرح های مشارکتی بالای 5 نفر 85 درصد یارانه پرداخت می کند.
طاهری از پایان مطالعات این طرح در روستای ساری قورخان و نقشه برداری روستای زنهار کندی و در دست اقدام بودن آن در روستای حسن آباد خبر داد.
 مدیر  جهاد کشاورزی شهرستان درپایان به طرح انتقال آب با لوله در روستاهای تکاب اشاره کرد که از جمله آنها به طرح انتقال آب با لوله در روستاهای بلوز و یولقون آغاج و در اولویت بودن  اجرای آن در روستای حسن آباد  اشاره کرد و از مسولین بخشداری و فرمانداری خواست در این زمینه مساعدت لازم را به عمل آورند.نوع مطلب : توسعه و عمران 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 

برگزاری انتخابات هیئت مدیره شرکت تعاونی دهیاران تخت سلیمان

تاریخ:جمعه 1393/12/22-23:11

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: انتخابات هیئت مدیره شرکت تعاونی 206 توسعه دهیاران بخش تخت سلیمان برگزار شد.
این  انتخابات با حضور دهیاران روستاهای تابعه بخش تخت سلیمان و به منظور تعیین هیئت مدیره جدید این شرکت و به منظور کارایی بهتر آن و تسریع در روند انجام پروژه های عمرانی در این بخش برگزار شد.


 
پس از رای گیری این افراد به عنوان اعضای این شرکت انتخاب شدند:
1- محمد صالح علیایی( مدیرعامل) 2- رضا خانی (رئیس هیئت مدیره) 3- اسخاق تقوی (نایب رئیس) 4- سید محمد نجیبی( بازرس شرکت) 5- عباس محمدیان (بازرس علی البدل) 6- محمود شهبازی( منشی) 7-عباس رضا زاده (عضو هیئت مدیره)

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 


  • تعداد صفحات :4
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4