استقبال از مهمانان نوروزی به سبک مدیریت شهری تکاب + تصاویر

تاریخ:جمعه 1394/12/28-20:33

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: مدیریت شهری, شهر تکاب در اقدامی عجیب  اقدام به نصب مانع های فرسوده و نازیبای  بتنی (نیوجرسی ) در محدوده  میدان قلم نمود.

سید محمد نجیبی:* درحالی که بسیاری از شهرهای کشور تمام توان خودرا صرف زیباسازی و آماده نمودن فضای شهری جهت استقبال  از مهمانان نوروزی می نمایند اما متاسفانه مسئولان مدیریت شهری تکاب در اقدامی عجیب و دور از شان مردم اقدام به تعدادی نیوجرسی مانع  بتنی در محدوده میدان قلم تا سه راهی قره ناو نموده اند.

 تفاوت در دیدگاه و نوع نگرش به شهر در شهرهای تکاب  و بابلسر (مازندران)

قطعا کسی منکر تلاش های مسولان و نیاز به روان سازی ترافیک در شهر وسایر اقدامات در زیباسازی شهر بویژه در ورودی شهر نیست!  اما متاسفانه استفاده از مانع های بتنی فرسوده ماقبل از تاریخ و به نوعی زیر خاکی در این موقع از سال و همزمان با گسیل مهمانان نوروزی به این شهر در شان مردم فرهیخته و فرهنگی شهر نیست .

 امید می رود شهرداری محترم هرچه سریعتر نسبت به برچیدن این مانع ها, که چهره بسیار نازیبایی به شهر محروم  و بد منظر تکاب در این نقطه از شهر داده اند اقدام نماید.
 
شهرداری تکاب  ابتکار  مانع بتنی* دانشجوی دکترای برنامه ریزی  دانشگاه محقق نوع مطلب : شهر  تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 
احسان
شنبه 1395/06/6 14:43
واقعا زیباست من تازه دیدم مطلب و بابا نخواستیم اینجا بابلسر بشه حداقل از شاهین دژ یاد بگیرید میدان با اب نمای موزیکال و رنگ بندی قشنگ پارک جنگلی زیبا ورودی شهر که تندیس شهر زدن جلوش پل ورودی بزرگ ومهندسی خدایش شاهین دژ خیلی قشنگ شده وبهتر هم خواهد شد ما کماکان خوابیم.
شنبه 1394/12/29 10:28
واقعا تاسف باره جه سر شهر باستانی آورده اند
جمعه 1394/12/28 20:50
افتضاح در حد تیم ملی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.