فرماندار: تکمیل طرح های نیمه تمام تکاب نیازمند 950 میلیارد ریال اعتبار است

تاریخ:پنجشنبه 1394/12/27-20:39

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: فرماندار تکاب گفت: برای تکمیل طرح های نیمه تمام این شهرستان بیش از 950 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

ایرج ثقفی روز پنجشنبه در نشست کمیته فنی شهرستان تکاب افزود: در این شهرستان 17 طرح بزرگ و مهم در بخش های عمرانی، کشاورزی، صنعتی و راه سازی به صورت نیمه تمام با 50 تا 75 درصد پیشرفت فیزیکی وجود دارد. 
وی بر ضرورت تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهرستان تأکید کرد و گفت: در سال 94 برای تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان تکاب 225 میلیارد ریال اعتبار تصویب شد که از این میزان 61 میلیارد ریال تاکنون اختصاص یافته است. 

ثقفی افزود: احداث تقاطع غیر همسطح و اصلاح کمربندی اصلی شهر، بیمارستان 64 تختخوابی، اراضی پایاب سد ساروق، جاده تکاب - ایرانخواه، اصلاح و بهسازی جاده تکاب - شاهین دژ، پروژه های مسکن مهر، طرح های راهسازی و گاز رسانی به روستاها از مهمترین پروژه های نیمه تمام شهرستان تکاب است. 
ثقفی گفت: با تکمیل پروژه های نیمه تمام، چهره شهرستان تکاب دگرگون شده و شاخص های توسعه در این شهرستان به میزان چشمگیری ارتقا خواهد یافت. 
وی اضافه کرد: مدیران دستگاه های اجرایی با برنامه ریزی مناسب و اولویت بندی پروژه ها و تخصیص به موقع اعتبارات، در راستای تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان باید تلاش کنند. 

ثقفی اضافه کرد: هم اینک وجود پروژه های نیمه تمام به یک مشکل اساسی در این شهرستان تبدیل شده به طوری که تا پیش از تکمیل این پروژه ها، اجرای طرح های جدید توسعه ای ممکن نخواهد بود و از این رو تکمیل و بهره برداری سریع از پروژه های نیمه تمام فعلی باید در دستور کار دستگاه های اجرایی در سال 95 قرار گیرد. 
وی اضافه کرد: اداره ها باید کارگروه های تخصصی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام تشکیل داده و اعتبارات مورد نیاز برای این پروژه ها را جهت تصویب به کمیته برنامه ریزی شهرستان تکاب اعلام کنند. 
فرماندار تکاب افزود: وضعیت عمرانی شهرستان تکاب مطلوب نیست و روند پیشرفت پروژه های عمرانی به علت کمبود اعتبارات به کندی صورت می گیرد. 
منبع: ایرنا نوع مطلب : توسعه و عمران 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.