همایش فاطمی تکابی های مقیم غرب تهران در شهرقدس + تصاویر

تاریخ:سه شنبه 1394/12/25-23:15

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، مراسمی به مناسبت ایام فاطمیه با حضور جمع کثیری از تکابی های مقیم غرب تهران در شهرستان قدس و با حضور نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به نقل از نِی تک، در ابتدای این مراسم جحت الاسلام مولایی به ذکر وقایعی از زندگی اجتماعی و سیاسی حضرت فاطمه سلام الله علیها پرداخته و آن را الگویی برای زنان عالم و بشریت از جمله در شرایط کنونی برشمردند.

در این مراسم که جمع قابل توجهی از تکابی های مقیم استان تهران از جمله شهرهای تهران، شهرقدس، شهریار، کرج و ... حضور داشتند ضمن اعلام همبستگی جهت همیاری و کمک به یکدیگر در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی و مذهبی اعلام کردند که با حفظ وحدت و انسجام برای پیشرفت و توسعه بهتر شهرستان تکاب گام برداشته و با همفکری و همیاری با سایر نخبه های تکابی در سراسر کشور و با تعامل هر چه بیشتر شرایط را برای توسعه هر چه بیشتر تکاب فراهم نمایند.


در ادامه این مراسم آقای حسین گروسی نماینده مردم شهرستانهای قدس، شهریار و ملارد که مهمان ویژه این مراسم بود ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از همبستگی تکابی های مقیم غرب تهران ابزار خرسندی کرده و آن را نمونه بارزی از همسویی مردم با مسئولین در جهت توسعه اقتصادی و اجتماعی عنوان کرد و امیدوار شد که تکابیها همچون گذشته و بیش از پیش در عرصه های منطقه ای و ملی حضور داشته و اظهار داشتند در توسعه و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی مسئولین و نظام را همراهی نمایند.

در پایان این مراسم ذاکر و مداح اهل بیت عصمت و طهارت، آقای مجتبی عبادی، به ذکر مصائب و بیان مرثیه از حضرت فاطمه زهرا (س) پرداختند.

شهردار سابق شهر تکاب و همچنین دکتر یگانه از دیگر مهمانان این مراسم بودند.
نوع مطلب : تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 
چهارشنبه 1394/12/26 18:16
دیگه بعضی ها به زباله دان تاریخ پیوستند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.