توزیع 169 سبد غذایی بنیاد علوی در بین مادران باردار روستایی شهرستان تکاب

تاریخ:شنبه 1394/12/22-23:56

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:  سبدمواد غذایی که از سوی بنیاد علوی اختصاص داده شده بود به مادران باردار روستایی تحویل داده شد .


حامدی کارشناس بهداشت خانواده مرکز بهداشت گفت سبد مواد غذایی هر دو ماه یکبار که این دوره ششمین مرحله توزیع سبد مواد غذایی بنیاد علوی می باشد در جهت حمایت از مادران باردار روستاهای شهرستان تکاب که شامل 5 کیلو مرغ ، 10 کیلو برنج ، پنیر 2بسته ، عسل 1 کیلو ، خرما 2 بسته ، ماکارونی 3 بسته ، روغن مایع 3 عدد ، تن ماهی 4 عدد ، عدس 2 بسته ، لوبیا 2 بسته ، نخود یک بسته ، بلغور 1 بسته ، حلوا شکری 2 عدد و سویا 4 بسته توزیع گردید.


 وی در مورد جامعه هدف اظهار داشت گروه هدف این طرح شامل مادران باردار مراکز روستایی در حاملگی های اول و دوم که از لحاظ مالی ضعیف و از نظر جسمی کم خون و کم وزن هستند می باشد که این افراد از طریق بهورزان شناسایی می شوند .

 وی در مورد زمان توزیع سبد نیز گفت مواد غذایی مذکور از ماه چهارم حاملگی مادران تا سن 6 ماهگی کودکانشان به افراد واجد شرایط تحویل داده می شود . وی در پایان خاطر نشان کرد سهیمه سبد مواد غذایی که از طرف بنیاد علوی برای شهرستان تکاب داده می شود 169 سبد در هر دوره می باشد .


نوع مطلب : تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.