با حضور مدیر آموزش و پرورش تکاب : بازنشستگان فرهنگی تکاب مورد تجلیل قرار گرفتند

تاریخ:شنبه 1394/12/22-23:23

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز:مدیر آموزش و پرورش تکاب گفت : همکاران بازنشسته بهترین الگو برای ما هستند.

با حضور مدیر آموزش و پرورش تکاب طی مراسمی از همکارانی که امسال به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند در محل دبیرستان شبانه روزی الغدیر تجلیل شد.

یحیی علی پناه مدیر آموزش و پرورش شهرستان تکاب ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران فرهیخته گفت : بی شک جمع ارزشمند و با تجربه بازنشستگان فرهنگی برترین الگو و راهنما برای ما و تمامی فرهنگیان هستند که می توانیم با بهره مندی از تجربیات آنها در پیشبرد اهداف ترسیم شده پیش روی موفق باشیم.


وی افزود : با توجه به تجربیات 30 ساله دوران خدمت همکاران بازنشسته ستادی و صفی ، حضور هر یک از آنها به عنوان مشاور راهنما در کنار مدیر و کارکنان آموزش و پرورش و مدیران مدارس ، فرصتی است با ارزش که می تواند چراغ راه همکاران باشد.

مدیر آموزش و پرورش تکاب با اشاره به تجلیل از سال ها خدمت صادقانه معلمان بازنشسته تاکید نمود : هدف از برگزاری چنین مراسمی صرفاً حضور در جمع صمیمی و بدون ریای همکاران بازنشسته و گوش فرا دادن به صحبت ها و نصایح ارزشمند آنها می باشد .

گفتنی است ضمن ارائه گزارشی از سوی سجاد نعمتی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش تکاب و صحبت های همکاران بازنشسته ، با اهدای لوح سپاس از 34 نفر از معلمان فرهیخته تکاب که امسال به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند ، تجلیل شد

آموزش و پرورش شهرستان تکاب نوع مطلب : تکاب  اجتماعی 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.