جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان تکاب برگزار شد

تاریخ:شنبه 1394/12/22-22:56

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: ششمین جلسه شورای ترافیک شهرستان تکاب به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
 در این جلسه فرماندار تکاب ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: مصوبات جلسات شورای ترافیک شهرستان باید بر اساس کار کارشانسی و منطبق بر قانون بوده و از قابلت اجرائی نیز برخوردار باشد.
ایرج ثقفی با تأکید بر فرابخشی بودن مشکلات ترافیکی تصریح کرد: برای روان سازی عبور و مرور و کاهش خطرات جاده‌ای و تأمین آسایش  و رفاه شهروندان، دستگاه‌های زیربط باید باهم تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.
فرماندار با اشاره به چشم انداز نامطلوب شهری تکاب افزود: شهرداری باید با اتخاذ راهکارهای بلند مدت و کوتاه مدت در جهت ایجاد چشم انداز مطلوب و قابل قبول تلاش نماید.


وی عدم ساماندهی برخی صنوف را یکی دیگر از مشکلات شهر تکاب دانست و افزود: دستگاه‌های زیربط  بر اساس برنامه  و رعایت موراد قانونی تدابیر لازم را در این مورد اتخاذ نمایند.
ثقفی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: تکمیل کمربندی، احداث پل قجور و آسفالت معابر شهری نقش زیادی در روان سازی عبور مرور و جلب رضایت شهروندان به دنبال دارد.
فرماندار در ادامه با اشاره به گردشگرپذیر بودن و افزایش جمعیت شهرستان در ایام تعطیلات نوروز افزود: دستگاه‌های زیربط با اتخاذ راهکارهای لازم را در جهت  تأمین رفاه و آسایش شهروندان و میهمانان نوروزی تلاش نمایند.

در ادامه  جلسه، اعضای شورای هماهنگی ترافیک شهرستان تکاب با توجه به فرا رسیدن ایام تعطیلات نوروز تدابیر و راهکارهایی در خصوص برطرف نمودن مشکلات ترافیکی شهرستان به تصویب رساندند.


فرمانداری تکاب
نوع مطلب : تکاب 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.