نشست مشورتی فرماندار با بانوان بخش تخت سلیمان برگزار شد

تاریخ:شنبه 1394/12/22-20:23

پایگاه خبری - تحلیلی تخت نیوز: نشست مشورتی فرماندار شهرستان تکاب با بانوان بخش تخت سلیمان در محل بخشداری تخت سلیمان برگزار گردید.
 در این نشست فرماندار شهرستان تکاب با تسلیت ایام فاطمیه گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) یک الگوی کامل برای زنان در جامعه اسلامی است.
ایرج ثقفی وظیفه بانوان در جامعه اسلامی را با اهمیت دانست و افزود: بانوان روستایی نقش ایثارگرانه‌ای را در پیشبرد امورات زندگی در مناطق روستایی ایفا می کنند.
فرماندار با اشاره به نقش مؤثر بانوان در بخش های مختلف اجتماع تصریح کرد: بانوان با حفظ ارزش‌های اجتماعی و آداب و سنن جامعه باید با دانش و تکنولوژی‌های روز آشنا شده و طریقه استفاده بهینه از فن آوری‌های جدید را بیاموزند.
وی افزود: دولت برنامه‌های مناسبی در جهت حمایت و توانمند نمودن بانوان روستایی در بخش‌های اشتغال، آموزش و بیمه در دست اقدام دارد.
فرماندار با اشاره به حضور گسترده و پرشور بانوان در عرصه‌های مختلف در جامعه اظهار کرد: در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زمینه کار و فعالیت برای بانوان و همچنین شکوفایی استعداد آنان در بخش‌های مختلف فراهم شده است.
در ادامه شیرمحمدی بخشدار بخش تخت سلیمان با تشریح فعالیت‌های عمرانی و اجتماعی در این بخش افزود: با همراهی و همکاری مردم و مسئولین فعالیت‌های ارزشمندی در زمینه عمران و آبادانی در روستاهای بخش تخت سلیمان با مدیریت بدون پول اجرا شده است.

در پایان این مراسم طی حکمی از سوی فرماندار شهرستان تکاب خانم عباسی به عنوان مشاور امور بانوان در بخش تخت سلیمان معرفی و از 50 بانوی فعال روستای نصرت آباد تقدیر به عمل آمد.

 در حاشیه این مراسم فرماندار شهرستان تکاب با حضوردر محل احداث پارک کودک در بخش تخت سلیمان از نزدیک در جریان روند پیشرفت این طرح قرار گرفت.

فرمانداری تکابنوع مطلب : تخت سلیمان 

داغ کن - کلوب دات کام
دیدگاه شما() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.